Шановні здобувачі освіти та батьки!

Згідно розпорядження міського відділу освіти, в зв’язку зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ,  з метою запобігання захворювання, викликаним коронавірусною інфекцією COVID-19, розповсюдженням захворюваності серед учасників освітнього процесу навчальний заклад з 05.04.2021р.  по 11.04.2021р. буде працювати в дистанційному режимі.    

«Чарівний світ дитинства»: 2 квітня Міжнародний День дитячої книги

Книга – це віконце, через яке діти  бачать і пізнають світ і самих себе. В.О. Сухомлинський   Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.)

Змагання з малюкболу

26.03.2021р. відбулися змагання з малюкболу серед учнів 5-х класів . Змагання пройшли в запеклій боротьбі, усі учасники отримали позитивні емоції та гарний настрій, а команди переможців  – грамоти. 5-А клас, хлопці та дівчата –І місце, 5-Б – ІІ місце. Усім

Незвичайна подушка

З метою формування технологічно освіченої особистості, розвитку творчості і креативного мислення для реалізації творчого потенціалу здобувачів освіти, дівчата 6-х класів виконали цікаве і красиве завдання “незвичайна подушка”. Подивіться на нашу красу!

Інформування випускників

26 березня  в Дружківській гімназії “Інтелект” старшим інструктором відділення рекрутингу та комплектування Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки  молодшим сержантом Віктором Карпенко було проведено інформування випускників, щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. Під час проведення заходів були

Відвідання 45 державної пожежно-рятувальної частини

22.03.2021 р. Учні 11-х класів відвідали 45 державної пожежно-рятувальної частини, з метою проведення дорослих та дітей правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій та екстремальних ситуацій.

Рій “Дружко” Дружківської гімназії “Інтелект” Дружківської міської ради Донецької області

Господине Масляна!

9 березня в гімназії розпочався «Масляничний тиждень», були підготовлені яскраві фотозони та чудове опудало. В п’ятницю, 12 березня, відбувся тематичний захід «Господине Масляна». На святі гімназисти зустріли «Масляну» гарним настроєм, веселими піснями і танцями, закликали весну та водили хороводи. «Зима»

Ми не забули тебе, Тарасе!

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані

Вітання з 8 Березня від 6-Б класу!

Вітання з 8 Березня від 10-Б класу!

Цікавий урок!

У нашому 10- Б класі пройшов цікавий урок з історії України. Ми підготували креативні та інформативні проекти з теми ” Розстріляне відродження”. Розстріляне відродження – це літературно- мистецьке покоління 20-их – початку 30-их років, що створило високохудожні твори в області

« Попередні записи


Дружківська гімназія «Інтелект»

Гімназія «Інтелект» Дружківка - історія становлення


Перші роки існування ліцею адміністрація і педколектив направили зусилля на створення матеріально-технічної бази закладу, чіткої організації навчально-виховного процесу. У 2005 році ліцей був реорганізований в Дружківську гімназію «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області.


Гімназія «Інтелект» приймає всіх учнів 5-11 класів, які попередньо пройшли спеціальний конкурсний відбір. Знаходиться гімназія за адресою: Україна, Донецька область, м Дружківка, вул. Космонавтів, 16, ☎: +38 (06267) 3-54-40.

Завжди раді бачити учнів і їх батьків в стінах гімназії!Дружківська гімназія «Інтелект» © 1996 - 2021

Створення сайту на WordPress - Rubika.

Вгору ↑