Перший тиждень навчання в Дружківській гімназії «Інтелект» в нових умовах пройшов успішно. Нові здобувачі знань гімназії –п’ятикласники знайомляться з правилами поведінки та навчанням в гімназії. Нові предмети, нові  вчителі, новий класний керівник, нові класи, нова територія для навчання.  Для адаптації учнів 5-х класів  у новому середовищі та ознайомлення  всього нового потрібен деякий час. І п’ятикласники його не гають!

Другий тиждень розпочався – 07.09.2020. В цей день  учні  5-А та 5-Б класів у рамках уроку природознавства разом з вчителем з біології та природознавства Демченко Оксаною Вікторівною  відвідали шкільну бібліотеку для знайомства з науково – інформаційною та довідковою літературою з питань природознавства та екології. Завідуюча бібліотекою Соколовська В.В. показала безліч довідників, атласів, енциклопедій та просто цікавих книжок з природи та екології, якими діти  зацікавились  і книжки дуже  сподобались учням. Деякі з них повернулися на перерві, щоб  стати читачами шкільної бібліотеки гімназії та обрати книжки для домашнього читання з метою  підготовки до уроків.  Читанню бути!

Вересень -  місяць  нових знань розпочався! Вересень -  місяць  нових знань розпочався! Вересень -  місяць  нових знань розпочався! Вересень -  місяць  нових знань розпочався!