1 вересня гімназія «Інтелект» урочисто відзначила свято Першого дзвоника – День знань! Тематична лінійка відбулася для учнів 5-х та 11-х класів. Учителі та учні гучними оплесками привітали новачків нового навчального року – учнів 5-А та 5-Б класів. З нагоди свята Першого дзвоника п’ятикласники, загадавши бажання, відпустили різнокольорові повітряні кульки вгору. До побажань миру, добра та благополуччя України приєдналися всі присутні на святі. Право дати перший дзвоник було надано директору гімназії  Луговій Валентині Миколаївні та відмінникам навчання Кирилюку Олександру (11-Б) та Кирилюку Андрію (5-А).
Отримавши побажання щасливого старту нового навчального року, першими до гімназії увійшли учні 5-х класів та 11-х класів. Потім, з інтервалом у п’ятнадцять хвилин, до гімназії заходили учні 6-х,
7-х, 8-х, 9-х та 10-х класів. На порозі гімназії учнів радо вітали ведучі свята та адміністрація навчального закладу. Настав час гімназистам знову сісти за парти, щоб здобувати нові знання та впевнено крокувати до поставленої мети!

День знань День знань День знань День знань День знань