Дивовижна атмосфера гімназії сприяє розвитку інтелектуальних, творчих здібностей учнів, формує організаторські якості, гарантує визнання і успіх. З великим натхненням і бажанням гімназисти беруть участь у всіх заходах, які проходять в рамках учнівського самоврядування.
17 вересня в гімназії відбулася конференція учнівського самоврядування «Лідерство – запорука успіху», на якій були присутні делегати усіх 15 класів, класні керівники, вчителі, представники адміністрації. Гімназисти підвели підсумки роботи учнівського самоврядування минулого навчального року та обговорили плани на поточний рік. Зі звітами про роботу виступили заступник Президента гімназії – Саламаха Юлія, міністри, центри самоврядування колективів 6-В, 6-Б, 7-Б, 8-Б, 11-Б класів.
За плідну та насичену роботу були нагороджені грамотами найкращі класні колективи, також гімназисти прийняли проект рішення учнівської конференції. На завершення заходу учасники конференції побажали один одному успішної діяльності та нових звершень.