Основи споживчих знань (Учитель Демченко О.В.)

11/05/2020

Тема. Самозахист споживача. Громадські об’єднання споживачів. Адвокат і суд як цивілізований засіб розв’язання конфліктів і спорів.

Завдання:  Усне завдання. Прочитати стр. 56-62, усно відповісти на запитання після тексту.

Матеріали: https://drive.google.com/open?id=12_tQHlW-ASA6WghYDWYZ7dn-MUZ_C2br

Терміни виконання: до 29.05

Зворотній зв’язок: [email protected]

08/05/2020

Тема. Урок-узагальнення з тем «Гроші і споживач», «Чинники, що впливають на раціональний вибір споживача», «Хто нас захищає»

Задачі: узагальнити знання з тем «Гроші і споживач», «Чинники, що впливають на раціональний вибір споживача», «Хто нас захищає».

Завдання:

  1. Пригадай, скільки ми з тобою дізналися вивчаючи ці теми! Говорили про гроші і про те, як їх витрачати. Про те, що може спонукати нас їх заощаджувати та розумно використовувати. Порівнювали споживачів з різних країн світу. Міркували, чому наші бабусі більш економні, але роблять досить цінні подарунки нам на день народження. Порівнювали споживчу поведінку тат і мам, хлопців і дівчат. Дізналися, що робити, якщо наші права порушені. То ми – великі молодці і вже час відпочивати!
  2. Якщо ти ще не здав попереднє домашнє завдання, не зволікай! Виконай його якнайшвидше та надійшли мені на перевірку.

Зворотній зв’язок:  [email protected]

24/04/2020

Тема. Куди звернутись за допомогою. Система захисту та самозахисту споживача в Україні. Державні органи захисту прав споживача.  П.р. №4 «Складання скарги споживача на недоброякісний товар»

Задачі: за наданим прикладом навчитись складати скарги на недоброякісний товар».

Завдання:

  1. Стр.104 робочого зошита. «Складання скарги споживача на недоброякісний товар».

Терміни виконання: чекаю на твою роботу до 11.05. Після, оцінка буде знижена.

Зворотній зв’язок: [email protected] ( бажано гугл клас).

09/04/2020

Тема. Вплив традиції, моди, релігії, культури на споживчій вибір. Відмінності поведінки споживача у різних країнах світу. Ділова гра-подорож «Споживач світу»

Задачі: навчитися аналізувати вплив моди, релігії та традицій на вибір споживача; розрізняти відмінності споживчої поведінки у жителів різних країн світу.

Завдання:

  1. Виконай завдання на стр98-99 (урок №25) у друкованому зошиті.
  2. Переглянь будь-яке тревел-шоу з подорожжю у іншу країну («Орел и решка», «Жизнь других» и т.д.). Порівняй одяг/взуття, житло, продукти харчування та інше мешканців цієї країни з українськими (у звичайному зошиті). Чи є різниця? Через що вона виникла?
  3. Сфотографуй результати цієї роботи та двох попередніх («миз бабусею у магазині», «гендерні відмінності») та надійшли мені.

Терміни виконання: чекаю на твою роботу до 20.04

Зворотній зв’язок: [email protected]

23/03/2020

Тема: Гендерні особливості споживання. Різниця у споживанні у чоловіків та жінок, дівчат та хлопців.
1. Не забуваємо попереднє д/з «Інтерв’ю: ми з бабусею у магазині» стр. 94
2. Нове завдання стр. 95-97

Базова інформація
Гендер ( соціальна стать) – прийнята в даному соціокультурному полі модель поведінки представників різної статі. На основі цієї моделі формується реальна поведінка людей. Відповідно до неї проходить соціалізація дітей.
Соціалізація (у зошиті помилка! Не «споживчий кошик») – процес придбання навичок, знань і всього того, що робить людину споживачем.