Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Призерами й переможцями в цьому навчальному році стали наші однокласники Плахотіна Олеся(ІІ м.-українська мова та література, І м.- конкурс ім. П.Яцика), Омельянова Анастасія(І м.- німецька мова, ІІІ м. – право,  ІІІ м. – конкурс ім. Т. Шевченка), Мірошник Сергій(І м. – інформатика), Харечко Іван(ІІІ м. – англійська мова, ІІ м. – інформатика), Саламаха Юлія(ІІІ м.- німецька мова), Палій Марія(ІІ м. – фізика), Рикуш Вероніка(ІІІ м. – фізика).

Чи потрібні олімпіади й чого вони можуть навчити учнів? З такими питаннями ми звернулися до учасників предметних олімпіад.

Плахотіна Олеся:

–         Я вважаю, що брати участь в олімпіадах  корисно. По-перше, вивчаєш матеріал поглиблено, по-друге, додатково готуєшся до ЗНО. Також просто отримуєш від цього задоволення, особливо коли досягаєш мети.

Харечко Іван:

– Участь в олімпіадах учить правильно розподіляти час і сили, мислити в екстремальній ситуації й не розгубитися. Додаткові знання з певних предметів будуть потрібними в майбутньому й допоможуть стати успішними.

Омельянова Анастасія:

–         Для мене олімпіади – це корисний і необхідний досвід, можливість проявити себе й спробувати свої сили. Я не вперше беру участь в олімпіадах , але щоразу отримую нові враження, здоровий адреналін та нові задачі. Хочу висловити безмежну подяку своїм учителям за постійну підтримку, допомогу й, звісно, за підготовку до олімпіад. Ви найкращі!

                                          Прес-центр 10 – Б класу