Фінансові питання

Фінансові питання

Звіт директора гімназії перед громадськістю

за січень – квітень 2020 р.

Фінансово-господарча робота гімназії у навчальному році здійснюється за допомогою таких джерел фінансування:

– бюджетні кошти;

– позабюджетні кошти (батьківські благодійні внески).

Добробут гімназії залежить від стану державного бюджету, а разом з ним – місцевого. Кошти бюджетні здебільшого покривають штатний розпис гімназії, послуги у межах навчально-виховного процесу, що передбачаються навчальним планом роботи.

Значну допомогу у фінансовому напрямі гімназії з 2005 року надає Піклувальна рада: веде пошук спонсорів, здійснює ціновий моніторинг товарів, проводить благодійно-добровільні акції збору цільових коштів серед громадськості на ті чи інші потреби закладу.

Завдяки участі Піклувальної ради гімназії, що функціонує на підставі спеціального Положення, планів роботи гімназія поповнює матеріально-технічну базу, сприяє організації конкурсів, змагань, різноманітних масових позагімназійних заходів, нагородження учнів.

За рахунок благодійності, у свою чергу, постійно поповнюється медикаментами медичний кабінет закладу, у якому обслуговує дітей одна медична сестра.

Усі матеріальні придбання гімназії, згідно з вимогами, оприбутковуються; у встановленому порядку, якщо є обґрунтована необхідність, списуються.

Супроводжуюча фінансові процедури документація знаходиться в належному стані, оформлюється своєчасно.

Ознайомитися більш детально з витратами навчального закладу можливо за посиланнями:

https://prozorro.gov.ua

https://spending.gov.ua/login

Фінансові питання

Кошторис доходів та видатків додається

Фінансові питання Фінансові питання