Вера в сказку…

На протяжении многих лет все мы, представители малого и среднего бизнеса, не остаёмся в стороне от нужд семей и детей, оказавшихся в трудных обстоятельствах. Особенно это касается детей, которым мы помогаем оздоровиться на каникулах, собираем в школу, вместе празднуем День защиты детей.

Речь идёт о тех детях, родители или опекуны которых оказались в трудных жизненных ситуациях и не получают помощи от государства. У них мизерные пособия, пенсии, иные выплаты. Для таких мальчиков и девочек дорога каждая игрушка или конфета.

Чтобы вышеуказанная категория детей не потеряла веру в сказку, смогла насладиться волшебством новогодних и рождественских праздников, Дружковская Городская Организация Предпринимателей совместно с настоятелем Свято – Николаевского храма, а также с Дружковской Организацией Общества Красный Крест Украины ежегодно принимает активное участие в проведении ряда мероприятий, посвящённых дню Святого Николая, к новогодним и рождественским праздникам.

Для продолжения этой доброй традиции наша организация инициирует сбор средств и обращается не только к представителям малого и среднего бизнеса, а также и ко всем небезразличным жителям нашего города за помощью.

Для максимальной прозрачности наших благих намерений прошу перечислять • деньги на расчётный счёт нашей организации, также приветствуется помощь в виде детских игрушек или конфет. Другие виды помощи для организации детям праздника оговариваются по телефону.

Уверен: большинство из вас положительно отнесется к данному предложению и окажут материальную или иную помощь для воплощения в жизнь этой идеи.

Участие в вышеуказанном мероприятии исключительно добровольное.

При возникновении вопросов звоните.

Реквизиты организации:

84200 Донецкая обл., г.Дружковка

ул.Соборная 16-116

ОКПО 26082260

р/с 26008053614942

МФО 335548

тел. 095-471-36-36

e-mail [email protected]

С ув. Председатель ДГОП Шейко А.Ф.

 

Наближається День Святого Миколая – чудове, чарівне свято! Святий Чудотворець Микола приносив подарунки дітям, допомагав знедоленим, нужденним, був заступником і людиною, до якої завжди зверталися люди. Ось і в гімназії «Інтелект», напередодні цього свята, вирішили не залишитися осторонь і створити свято для дітей — сиріт, малозабезпечених, дітей з багатодітних сімей. Оголошено акцію «Тиждень добрих справ», всі гімназисти збирають іграшки, книги, канцелярські товари, одяг, солодощі, щоб передати дітям, створивши «Резиденцію Святого Миколая». Учні та вчителі гімназії приєднуються до акції «Віра в казку», яка оголошена Дружківською Міською Організацією Підприємців, спільно з настоятелем Свято — Миколаївського храму. Нехай День Святого Миколая стане радісним і улюбленим святом для всіх дітей нашого міста!

 

Усім привіт!

Я, Президент гімназії, хочу повідомити, що наша школа взяла участь у благодійній акції «Резиденція Святого Миколая». Це захід полягає в тому, щоб допомогти дітям-сиротам, дітям-інвалідам і дітям з малозабезпечених сімей. На наступні два тижня я і моя команда самоврядування розпочинаємо збори коштів, одягу, канцтоварів, іграшок, книг і т.д. Давайте подаруємо свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, тому приєднуємось до акції «Віра в казку», яку оголосила Дружківська Міська Організація Підприємців сумісно з настоятелем Свято-Миколаївського храму та проявимо своє милосердя, добро, небайдужість і допомогу!

Інформація

Скачать (PDF, 924KB)

Скачать (PDF, 924KB)

Скачать (PDF, 657KB)

ІнформаціяІнформація

АЛГОРИТМ ДІЙ 

керівника ЗЗСО у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника ЗЗСО ознак гострої респіраторної хвороби

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 затверджено Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19).

Керівник ЗЗСО в межах компетенції має забезпечити виконання зазначеної постанови. До початку навчального року необхідно визначити порядок відокремлення осіб, у яких виявлено ознаки гострої респіраторної хвороби, від інших здобувачів освіти та працівників ЗЗСО, а також процедуру інформування батьків (інших законних представників) та консультування з ними і сімейними лікарями/органами управління охороною здоров’я для прийняття узгодженого рішення щодо направлення дітей (з батьками або особами, які їх заміняють) додому або (за наявності підстав) щодо направлення учнів/педагогів/працівників до закладу охорони здоров’я.

 

I. Дії керівника ЗЗСО у разі виявлення у здобувача освіти ознак гострої респіраторної хвороби

1. У разі виявлення у здобувача освіти ознак гострої респіраторної хвороби, до приїзду батьків або законних представників дитини, здобувачі освіти знаходяться в масках постійно до вирішення питання щодо направлення їх додому чи до закладу охорони здоров’я.

2.  До прийняття відповідного рішення необхідно направити здобувача освіти до спеціально відведеного приміщення ЗЗСО в супроводі працівника закладу освіти (ним може бути медичний працівник закладу або, в разі відсутності медичного працівника, класний керівник або інший працівник закладу (далі – уповноважена особа), визначений керівником закладу або його заступником) та невідкладно поінформувати батьків (законних представників). Переконайтеся в тому, що батьки здобувача освіти знають, як зв’язатися з уповноваженою особою. Ця особа має бути забезпечена стандартними засобами захисту, а також повинна дотримуватися заходів безпеки при догляді за особами з підозрою на COVID-19: носити маску і намагатись тримати дистанцію з дитиною у 2 метри.

У разі, якщо дитина налякана і болісно переживає власний стан, уповноважена особа має заспокоїти дитину і залишатися з нею в окремому приміщенні, що добре провітрюється, не знімати маску і дотримуватися дистанції.

3. Медичний працівник або уповноважена особа має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру (відповідного його підрозділу).

4. Медичний працівник або уповноважена особа закладу реєструє випадок в журналі реєстрації форми 060/о.

5.  Медичний працівник або уповноважена особа телефонує батькам та/або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, після прибуття батьків відправляє дитину додому або за наявності показань для госпіталізації  швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.

6. Медичний працівник або уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування і допомагає їм визначати коло контактних осіб:

які разом знаходилися у шкільному транспорті;

які знаходилися разом в одному приміщенні (класі);

які контактували в побуті.

7. Ніхто з працівників ЗЗСО, у тому числі медичний працівник чи уповноважена особа, які опікуються підозрілим випадком або підтвердженим випадком COVID-19, не мають права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти — запобігати булінгу та стигматизації у зв’ язку з COVID-19.

II. Дії керівника ЗЗСО у разі отримання позитивного тесту на SARS-CoV2 у здобувача освіти 

У разі отримання позитивного результату тестування на SARS-CoV2 здобувача освіти необхідно:

  1. направити додому на самоізоляцію коло контактних осіб(клас, групу) (згідно з Додатком 2 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» на 14 днів.
  2. забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генерального прибирання приміщення школи/класу, салону шкільного автобуса тощо;

3) для класу/групи, які перебувають на самоізоляції організувати освітній процес за допомогою технологій дистанційного навчання;

4) якщо СOVID-19  підтвердився і у контактних осіб, директор школи може прийняти рішення про закриття або окремого класу або всього закладу освіти в залежності від наявності підтверджених випадків в одному чи кількох класах та доцільності продовження освітнього процесу;

5) медичний працівник закладу або уповноважена особа має співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування.

IІІ. Якщо на СOVID-19 захворів учитель, інший працівник ЗЗСО необхідно:

1) хворі вчителі та інші працівники ЗЗСО, що перебували у контакті з хворими не повинні виходити на роботу та невідкладно звертатися за медичною допомогою;

2) якщо температура, кашель, нежить у вчителя/працівника школи з’явилися під час роботи, слід відправити його додому на самоізоляцію або, якщо у нього виникли такі небезпечні симптоми, як задишка, частий сухий кашель, біль у грудній клітці, температура, яку складно знизити, виражена блідість чи синюшність шкіри, повторне блювання, викликати екстрену допомогу, попередивши медиків, що є підозра на  COVID-19

4. У приміщенні, де знаходився хворий вчитель/працівник, слід  провести поза графіком провітрювання та дезинфекцію поверхонь.

Крім того, необхідно постійно:

проводити повноцінну дезінфекцію та генеральне прибирання приміщення школи/класу, салону шкільного автобусу, тощо (не менше 2 рази на добу);

здійснювати провітрювання приміщень не рідше 1 разу на 30 хвилин;

щоденного робити опитування щодо стану здоров’я всіх учнів та працівників (температура, кашель, пронос, відсутність смаку та відчуття запахів);

осіб, які перебували в контакті з хворим, але не захворіли, допускати до закладу освіти після терміну 14 днів з моменту останнього контакту;

лікар може допустити учня або педагога/працівника школи до відвідування закладу освіти після одужання та за наявності довідки про негативний ПЛР-тест.

ІV. Інформування учасників освітнього процесу про випадок COVID-19 у ЗЗСО

Переконайтеся, що вчителям/працівникам школи та батькам школярів відомо, що ніхто не має відвідувати школу, якщо у нього температура, кашель, нежить. Переконайтеся, що вони розуміють, що мають залишатися вдома, якщо контактували з хворим.

Попросіть, у разі підозри, контакту чи хвороби на COVID-19 вчителів/працівників школи і батьків учнів повідомляти про це вчителя/медичного працівника/адміністрацію.

Нагадуйте вчителям, працівникам школи та батькам, що COVID-19 становить велику загрозу, тож дуже важливо тримати дистанцію щонайменше 1,5 метри, регулярно мити руки, уникати скупчення людей, провітрювати приміщення.

Пояснюйте, як можна зменшити стрес: більше спілкуватися з рідними телефоном або онлайн, займатися улюбленими справами.

Порадьте батькам, як зробити родинне помешкання безпечнішим для дорослих та дітей (регулярно дезінфікувати поверхні й провітрювати приміщення).

Закликайте звертатися до лікаря/лікарки телефоном у разі появи небезпечних симптомів.

 

 

Інформація Інформація Інформація

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

Інформація

 

Інформація

Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація Інформація

Аби не захворіти на грип, Міністерство охорони здоров’я України радить робити щеплення та дотримуватися наступних порад:

  •  уникати близького контакту з людьми, у яких нежить, застуда чи кашель;
  • частіше мити руки з милом, користуватися антисептиком;
  • не торкатися обличчя, особливо очей, рота та носа;
  • дезінфікувати екран смартфону щодня;
  • провітрювати приміщення, в яких працюєте та проводите час;
  • намагатися рідше бувати в місцях скупчення людей;
  • пити вітамін С або їсти продукти, в яких він міститься.

Профилактика вирусных инфекций

 

Вирус- это организм, размером всего несколько нанометров, представляет собой завернутую в белковою оболочку короткую нитку нуклеотидов, где закодирована генетическая информация. Они гораздо меньше бактерий.

Большинство вирусов неопасны для человека, поскольку наша иммунная система их уничтожает. Уже в слизистой оболочке, через которую, чаще всего проникают вирусы, на них нападают фагоциты, а в крови – лимфоциты. Клетки начинают производить белки – интерфероны, мешающие вирусу размножаться. Однако, некоторые вирусы очень быстро размножаются, что ломают все защитные механизмы, вызывая воспаление, лихорадку. Вирусы открыты в 1892 г. Рус. микробиологом Дмитрием Ивановским. С тех пор описано несколько тысяч вирусов.

Вирусы очень разнообразны по своему строению и механизму действия. В природе нет ни одной группы живых организмов, которую бы не поражали вирусы. Человек не исключение.

Так в 1980 г. ВОЗ объявила об окончательном искоренении оспы благодаря массовой вакцинации. Но за 2 тыс. лет существования вируса человечество пережило множество смертельных эпидемий оспы и погибло около 300 млн. чел.

Вирус ВИЧ впервые обнаружили в конце 1980х. Он поражает иммунную систему и ослабляет системы защиты людей от инфекций и некоторых типов рака.

В природе инфекция находится в организме обезьян, не причиняя им вреда, но для людей ее размножение опасно.

Вирусные инфекции – это болезни, с которыми на протяжении жизни каждый человек встречается много раз. В основном, это респираторные вирусы, приводящие к простудам, реже – вирусы детских инфекций и иных патологий.

Вирус гриппа в связи с высокой заразностью, способностью к постоянной мутации ежегодно подвергает опасности тысячи человек, наносит экономический урон, приводя к массовой нетрудоспособности населения. Наиболее опасным считают вирус типа А.

Ротовирус – группа вирусов, наиболее опасных для детей. Вызывают острую диарею с большой потерей жидкости. Обладает высокой заразностью, приводит к сильному обезвоживанию и расстройству работы внутренних органов. Ежегодно возникают вспышки.

Так ОРВИ – это заболевание дыхательных путей. Причина – попадание в организм вирусной инфекции. Существует более 200 видов вирусов, которые вызывают простудные заболевания, но наиболее частыми среди возбудителей являются вирусы гриппа, аденовирусы и риновирусы. ОРВИ имеют сезонность. Больше всего случаев отмечается в период с сентября – октября по март. ОРВИ и грипп передается воздушно – капельным путем (при чихании, кашле, близком разговоре), при прямом контакте (рукопожатие, поцелуи) или с предметами носителя инфекции (посуда, одежда).

Симптомы ОРВИ : заложенность носа, t повышена, першение и боль в горле, кашель, головная боль, ломота в суставах и мышцах, озноб.

При первых признаках болезни человек должен обратится к врачу и оставаться дома, чтобы начать лечение и не заражать окружающих людей.

– Избегать мест столкновения людей (магазин), рынки, общественный транспорт;

– Не контактировать с больными людьми;

-носить маску (ее меняют каждые 3 часа);

-после посещения улицы мыть руки с мылом, промывать нос и горло солевым раствором;

-при насморке использовать только одноразовые платки;

-соблюдать гигиену жилища – влажная уборка не менее 2 раза в неделю, проветривание;

-укреплять иммунитет, вести здоровый образ жизни. Заниматься спортом;

-кушать побольше продуктов, содержащих витамин С (лимон, клюква, шиповник – чай).

В случае появления заболевших гриппом в семье или рабочем коллективе – начинайте прием противовирусных препаратов с профилактической целью (посоветовавшись с врачом)